Hakkımızda

Stil Stor Perde Yıkama

2008 yılında kurulan Stil Stor Perde Yıkama sektörde müşterileri tarafından ilk akla gelen markalardan biri amacıyla kurulmuştur. Müşterilerine güvenli kaliteli güler yüzlü sonuç odaklı hizmet veren firma verdiği hizmetin kalitesiyle beğeni kazanmıştır kurulduğu günden itibaren müşterilerinin memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak hizmet sektöründe ciddi kitlelere hizmet vererek günümüze kadar gelen Stil Stor Perde Yıkama her daim yaptığı işin arkasında durmaktadır.

Stil Koltuk Yıkama ve Stor Perde Yıkama 2008 yılında Ozan Tekemen tarafından kurulmuş küçük bir işletme iken sektörün boşluğunu ve kurumsallaşmamış firmaları görerek bu eksikliği kendi bünyesinde giderecek kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atarak bu günlere gelmiştir. 2014 yılanda gerekli çalışmaları yaparak franchise vermeye başlayan stil Stor Perde Yıkama bugün 6 noktada müşterilerine hizmet vermektedir verdiği hizmeti standart haline getiren Stil Stor Perde Yıkama yaptığı çalışmalar karşılığında geniş bir müşteri yelpazesine ulaşarak almıştır.

stor perde temizliği

Stil Stor Perde Yıkama ev iş yeri otel restoran kamu kurum ve kuruluşları yurtlar bankalar ve vakıflara hizmet vermektedir ayrıca yine aynı şekilde müşteri yönlendirmeleriyle bir boşluğu görmüş ve 1012 yılından itibaren stor perde yıkama işinizde iş kollarının arasına katarak hizmet çeşitliliğini artırmıştır. Tüm bu hizmetleri verilmesinde kullanılan solüsyon ve leke çıkartıcılar sağlık Bakanlığı onaylı bitkisel ve anti bakteriyel ürünler olmasına önem göstermektedir stil Koltuk Yıkama müşterilerine güvenli kaliteli yenilikçi güler yüzlü sonuç odaklı verirken çalışanlarının kişisel gelişimlerini ve memnuniyeti en yüksek seviyede tutarak hizmet sektöründe büyük katkı sağlamıştır.