Kalitemiz

ISO 9001:2008

İrtibat

0 542 551 04 34

Çalışma Saatlerimiz

08.00-23.00 Saatleri Arası

  • Stil Stor Perde Yıkama
  • 0 542 551 04 34 -- 0 212 551 04 34

Kalitemiz

ISO 9001:2008

İrtibat

0 542 551 04 34

Çalışma Saatlerimiz

08.00-23.00 Saatleri Arası

Zeytinburnu Stor Perde Yıkama

Zeytinburnu Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama Zeytinburnu ilçemiz bu konuda yoğun bir ilgi ile karşılaşarak stor perde yıkama fiyatları avantajlarından hızlı şekilde yararlanmaktadırlar. Bu yüzden yoğun talep karşısında Zeytinburnu stor perde yıkama firmaları kampanyalar düzenleyerek halkımızın stor perdelerini yıkamaktadırlar. Bu kampanya karşısında en önemlisi stor perdelerin yıkanması değil, nasıl yıkanması gerektiği ve hangi şartlarda yıkana bildiği önemlidir. Çünkü Zeytinburnu stor perde yıkama firmaları kendine göre stor perde yıkama yöntemleri kullanmaktadırlar. Bu yüzden her firmanın payı yöntemler olunca yıkanan perdeler konusunda da bir ayrılığa düşülmektedir özellikle stor perde kalma konusunda yöntemler çok farklı olmasına rağmen sadece en önemlisi iki yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri tam otomatik makinalarda sıfır perde yıkama diğeri ise hem de stor perde yıkama yöntemidir. Tam otomatik makinalarda sıfır perde yıkama pederlerin önceden temizlenip makine yerleştirilmesiyle yıkanmakta ve, tam olarak özel odalarda kurutulmakta ve servislerle adrese intikal ettirilmektedir.

Elde stor perde yıkama yöntemiyle de yine perdeler makinada değil elde yıkanmakta özel askılı aparatlarda yaptırıp kurutulmakta ve adreslere teslim edilmektedir. Bunun her iki arasındaki fark ise stor perde yıkama konusunda alınan sonuçlardır.

Zeytinburnu stor perde yıkama firmaları kendilerine yıkama için gelen perdeleri önce toz ve tüylerden arındırırlar. Bunun nedeni ise yıkama sırasında toz ve tüylerin perdeler üzerinde yapışarak çıkması zor bir leke haline gelmesini önlemek. Toz ve tüylerden arındırılan stor perde veya zebra perdeler, stor perde yıkama makinalarına alınır ve ilk yıkama aşaması başlamış olur. Daha sonra ikinci stor perde yıkama aşamasına geçilir. Bu aşamada da perdeleriniz yine deterjan ve yumuşatıcı katılarak hazırlanan özel havuzlarda tekrar yıkanır ve yıkama aşaması bitmiş olur. Son aşamada da yıkanan perdeler bekleme salonlarına alınarak yıkama sonrası üzerlerinde birken suların tamamen çekilmesi beklenir. Son olaraktan yıkanan perdeler özel hazırlanmış kurutma odalarına alınarak kurumaya bırakılır. Kurutma odalarımız tamamen kapalı olup hiçbir şekilde dışarıyla teması yoktur. Buradaki amaç yıkanan ve nemli olan stor perdelerin herhangi bir toz, tüy vs. yapancı maddelere maruz kalmamasıdır. Kurutma odalarında tamamen kuruyan perdeler daha sonra tekrar kalite kontrolden geçer ve paketlenerek yine servislerimiz aracılığı ve uzman personellerimizce evinize gelerek yerine sorunsuz bir şekilde takılır.

İstanbul stor perde yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen Stil Stor Perde Yıkama Kaliteli ve Güvenilir Temizlik Kalitesi ile Size Hizmet Vermektedir

Top SİPARİŞ VER