Kalitemiz

ISO 9001:2008

İrtibat

0 542 551 04 34

Çalışma Saatlerimiz

08.00-23.00 Saatleri Arası

  • Stil Stor Perde Yıkama
  • 0 542 551 04 34 -- 0 212 551 04 34

Kalitemiz

ISO 9001:2008

İrtibat

0 542 551 04 34

Çalışma Saatlerimiz

08.00-23.00 Saatleri Arası

Sultangazi Stor Perde Yıkama

Sultangazi Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama Sultangazi şubemiz diğer şubelerimize nazaran Sultanbeyli ilçemize bağlı semtlerimizde hijyenik bir stor perde yıkama konusunda yeni yöntemler geliştirerek bunu tüm şubelerimiz arasında yayma amaçlı yeni bir çalışma başlatmış bulunmaktadır. Siz değerli Sultangazi müşterilerimiz bundan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sultanbeyli stor perde yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz yeni yöntemle envantere kaydolmakta ve bundan sonraki stor perde yıkama siparişlerinde kolayca adrese gidilmekte ve bu hizmetten yararlanmaktadırlar. Bu uygulama ile stor perde ve diğer perde çeşitlerini de vereceğiniz siparişlerinizde yıkama öncesi bilgilendirilecek ve nasıl bur yöntem uyguladığımız konusunda sizlinde fikirleriniz alınacaktır. Bu karşılıklı stor perde yıkama sistemi sayesinde biz firma olarak sizde müşteri olarak bu hizmet sırasındaki problemlerden kurtulmuş olacağız.

Aslında stor perde yıkama sistemi diğer çeşitlerin yıkanmasına gere biraz farklılık göstermekte. Buda stor perdenin imal sırasında kullanılan malzemeler açısından farklı oluşundandır. Kaldı ki diğer perdelerde artık evlerde yıkanmamakta ve profesyonel hizmet kapsamında bunlarda firmamızda yıkanmaktadır.

Sultangazi stor perde yıkama yanında kruvaze perde yıkama, Japon perde yıkama, tül perde yıkama, fon perde yıkama hizmeti sunan Sultangazi perde yıkama şubemiz her zaman bir telefon kadar yakındır. Perdeleriniz ne zaman kirlenirse kirlensin, tabii hangi perdeleriniz olursa olsun bunlara; stor perde, tül perde, zebra perde, fon perde ve güneşliklerde dahil olmak üzere her türlü perde çeşitleri itina ile yıkanmakta kurutulmakta ve yerine takılmaktadır. Yıkama sırasında perdeleriniz özel hazırlanmış kurutma odalarında kurutulmaktadır.

Ayrıca yıkama sırasında yerinden çıkan perde düğmeleri tekrar yerine takılmakta, perdeleriniz ilk günkü gibi sağlıklı bir şekilde size teslim edilmektedir. Stor perde yıkama fiyatlar açısından da İstanbul stor perde yıkama fiyatları olarak en uygun ve en ekonomik perde yıkama fiyatları yine bizim firmamız tarafından uygulanmaktadır. Stor perdelerinizin veya değer perde çeşitlerinizin yıpranmasını istemiyorsanız onları düzenli bir şekilde belirli periyodlarda yıkatmanız veya temizletmeniz gerekmektedir. Yıkatmadığınız veya temizletmediğiniz perdeler üzerinde bulunan tozlar ve kirler zamanla kalıplaşarak perde gözeneklerine işlerler.

İstanbul stor perde yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen Stil Stor Perde Yıkama Kaliteli ve Güvenilir Temizlik Kalitesi ile Size Hizmet Vermektedir

Top SİPARİŞ VER