Kalitemiz

ISO 9001:2008

İrtibat

0 542 551 04 34

Çalışma Saatlerimiz

08.00-23.00 Saatleri Arası

  • Stil Stor Perde Yıkama
  • 0 542 551 04 34 -- 0 212 551 04 34

Kalitemiz

ISO 9001:2008

İrtibat

0 542 551 04 34

Çalışma Saatlerimiz

08.00-23.00 Saatleri Arası

Halkalı Stor Perde Yıkama

Halkalı Stor Perde Yıkama

Halkalı stor perde yıkama firmamız olarak yaptığımız araştırmada insanlarımız her geçen gün yeniliği hizmet arayışı içine girmiş ben nasıl bir sektörde hizmet vereceğinin arayışını bulmuştur. Buna örnek verecek olursak Halkalı stor perde yıkama firmaları koltuk yıkama ve halı yıkama sektöründen sonra perde yıkama sektörüne atılmışlar, aslında bu sektör koltuk ve perdeye konan biri olmayıp bir farklı bir alanda hizmet etmeyi gerektirmektedir. Çünkü perdeler hassas bir tekstil maddesine yapılmış olup, gerekli hassasiyet gösterilmediği taktirde bu yıkama sonrasında birçok kayıplar ayarlanabilir. Biz Halkalı stor perde yıkama firması olarak bu kayıpları gidermek için en hassas bir şekilde çalışmaktayız. Çünkü insanlarımız sürekli kendilerine düşen perde yıkama sonu görevini bazen savsaklamakta bazense işine geldiği gibi davranmaktadır.

İnsanların yaşamında aşağı yukarı her mekânlarında kullanmış oldukları stor perdeler yıkama firmaları tarafından kendi yapacağı bir kapasitede sektör olması gerekmekte, bu sektörde özellikle perde yıkama firması olarak kendine düşen görevi yerine getirmemektedirler. Küçükçekmece halkalı perde yıkama fiyatı şuanda en uygun fiyatını yaşamaktadır. Ekonominin kötüye gitti bu dönemde deterjan fiyatları el yakarken firmalarınkine de perdeyi kamu fiyatlarına zam yapmamıştır. Stor perde yıkama Halkalı halkı için bir zahmet olmaktan çıkmış, perdelerini kendileri yerine Stil Stor Perde Yıkama firmamız yıkamakta ve ücretsiz servis montajıyla yerlerine monte etmektedir.

İstanbul stor perde yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen Stil Stor Perde Yıkama Kaliteli ve Güvenilir Temizlik Kalitesi ile Size Hizmet Vermektedir

Top SİPARİŞ VER