Kalitemiz

ISO 9001:2008

İrtibat

0 542 551 04 34

Çalışma Saatlerimiz

08.00-23.00 Saatleri Arası

  • Stil Stor Perde Yıkama
  • 0 542 551 04 34 -- 0 212 551 04 34

Kalitemiz

ISO 9001:2008

İrtibat

0 542 551 04 34

Çalışma Saatlerimiz

08.00-23.00 Saatleri Arası

Esenyurt Stor Perde Yıkama

Esenyurt Stor Perde Yıkama

Esenyurt stor perde yıkama için bizi aradığınızda en geç 24 saat içinde adresinizden alınan stor perdeleriniz firmamız bünyesinde bulunan tam otomatik stor perde yıkama makinası ile temiz bir şekilde yıkanarak tozdan ve kötü havadan arındırılmış kurutma odalarında kurutulmakta ve evinize teslim edilmektedir. Doğal olarak insanlarımız alacakları hizmet konusunda bilgilendirilmek isterler. Stor perde yıkama konusunda da bu böyledir. Esenyurt stor perde yıkama sırasında alacağınız hizmet müşterilerimize anlatılmakta daha da tereddütleri olursa müşterilerimiz firmamıza davet edilerek yaptığımız stor perde yıkama çalışmalarını yerinde kontrol edebilmektedirler. Bundan memnun kalan halkımız gönül rahatlığıyla perdelerinin nasıl yıkandığını yerinde incelmekten kaygısız bir şekilde evlerine dönmektedir. Esenyurt stor perde yıkama fiyatları incelemesinde yine en uygun fiyatları Stil Stor Perde Yıkama Firması olarak almaktadırlar.

Esenyurt stor perde yıkama firmaları bizi örnek alarak çalışmalarını buna göre ayarlamakta ve aramızda bir fiyat birliği doğmaktadır. Aslında doğrusu da bu olması gerekir. Her kafadan bir stor perde yıkama fiyatı belirlenirse müşteri kime yıkatacağını şaşırır bu da haksız rekabeti doğurur. Biz şunu garanti ediyoruz. Stor perdelerinizi bize yıkattığınız taktirde perdelerinizi evinizden aldığımızdan itibaren sorumluluk tamamen bize ait ve hiçbir konuda stor perdeleriniz evinize ulaşana kadar en ufak bir sorunda muhatap yine biz olacağız.

Esenyurt stor perde yıkama ve kruvaze perde yıkama, Japon perde yıkama, tül perde yıkama, fon perde yıkama hizmetimiz tüm hızımızla sürüyor. Yaz, kış, dört mevsim perde yıkama hizmeti sunan firmamız fiyatlar konusunda da en makul ve mantıklı stor perde yıkama fiyatları ile karşınızda. Uçuk kaçık fiyatlarla perde yıkayan firmalara inat hem temizlik kalitesinde hem de perde yıkama fiyatlarında en sağlıklı ve en temiz bir şekilde güvenilir bir hizmet sunmaktayız. İstanbul geneli hem Anadolu Yakası, hem de Avrupa Yakası olarak kısaca İstanbul’un her tarafına servislerimiz mevcuttur. Yerinde sökme, getirip yıkama ve yıkadıktan sonra kuruma sonrası teslimatta yine ekiplerin dikkatli çalışmaları sonucu perdeleriniz yerlerine takılır. Yıkanmak üzere firmamıza getirilen perdelerinizin karışmaması için barkot sistemi uygulamaktadır. Ücretsiz servis ağımızla yılan her günü dört mevsim sizli hizmet sunan firmamız, stor perdelerinize ve diğer perde çeşitlerinize bulunan her türlü leke ve kirleri çıkarma konusunda uzmanlığını kanıtlamış durumdadır.

İstanbul stor perde yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen Stil Stor Perde Yıkama Kaliteli ve Güvenilir Temizlik Kalitesi ile Size Hizmet Vermektedir

Top SİPARİŞ VER