Kalitemiz

ISO 9001:2008

İrtibat

0 542 551 04 34

Çalışma Saatlerimiz

08.00-23.00 Saatleri Arası

  • Stil Stor Perde Yıkama
  • 0 542 551 04 34 -- 0 212 551 04 34

Kalitemiz

ISO 9001:2008

İrtibat

0 542 551 04 34

Çalışma Saatlerimiz

08.00-23.00 Saatleri Arası

Esenler Stor Perde Yıkama

Esenler Stor Perde Yıkama

Esenler stor perde yıkama web sitemize sefalar getirdiniz. Burada anlatacaklarımız stor perde yıkama mevzusunda sizi aydınlatmak hususu olacaktır. Bunu anlatmamızdaki amaç stor perde yıkama sektörü yeni bir temizlik sektör olup, bu konuda halkımızın bilinçlenmediği kanısına varmamızdır. Çünkü bazıları stor perdelerin nasıl yıkandığını bilmemektedir. Doğa stor perde yıkama olarak müşterilerimizle yaptığımız görüşmelerde stor perdelerin yıkanması konusunda iyi mi hareket edeceklerini ve kimden yardım alacaklarını bilmedikleri yönündedir. Biz halkımızı ziyaret ederek bu mevzuda onları bilgilendirmekteyiz. İdi bu zamana kadar hiçbir Esenler stor perde yıkama firması bu konuda bir kimseyi aydınlatmamıştır. Bunun sonucu olarak da halkımız stor perdelerin yıkandığını bilmemektedir. Esenler İstanbul’un güzide bir ilçesi olarak hafızalarımızda yer almaktadır. Değerli halkın bulunduğu bu ilçe stor perde yıkama mevzusunda bilinçsiz olduğundan dolayı kendi evlerinde veya iş yerlerinde bu tür perdeleri kullanmamakta dahi yabancılaşmaktadır.

Bu internet sitemizde ayrıntılı bilgiler vererek stor perde yıkama mevzusunda bilinçli bir topluluk yaratmayı hedeflemekteyiz. Esenler stor perde yıkama yanında kruvaze perde yıkama, Japon perde yıkama, tül perde yıkama, fon perde yıkama hizmeti sunan Esenler perde yıkama şubemiz her zaman bir telefon kadar yakındır. Perdeleriniz ne vakit kirlenirse kirlensin, tabii hangi perdeleriniz olursa olsun bunlara; stor perde, tül perde, zebra perde, fon perde ve güneşliklerde dahil olmak suretiyle her türlü perde çeşitleri özen ile yıkanmakta kurutulmakta ve yerine takılmaktadır. Yıkama sırasında perdeleriniz özel hazırlanmış kurutma odalarında kurutulmaktadır. Ayrıca yıkama esnasında yerinden çıkan perde düğmeleri tekrar yerine takılmakta, perdeleriniz ilk günkü gibi sağlıklı bir biçimde size teslim edilmektedir. Stor perde yıkama fiyatlar açısından da İstanbul stor perde yıkama tutarları olarak en müsait ve en ekonomik perde yıkama tutarları yeniden bizim firmamız tarafınca uygulanmaktadır. Stor perdelerinizin veya kıymet perde çeşitlerinizin yıpranmasını istemiyorsanız onları düzenli bir halde belirli periyodlarda yıkatmanız yada temizletmeniz gerekmektedir. Yıkatmadığınız veya temizletmediğiniz perdeler üzerinde bulunan tozlar ve kirler zamanla kalıplaşarak perde gözeneklerine işlerler.

İstanbul stor perde yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen Stil Stor Perde Yıkama Kaliteli ve Güvenilir Temizlik Kalitesi ile Size Hizmet Vermektedir

Top SİPARİŞ VER