Kalitemiz

ISO 9001:2008

İrtibat

0 542 551 04 34

Çalışma Saatlerimiz

08.00-23.00 Saatleri Arası

  • Stil Stor Perde Yıkama
  • 0 542 551 04 34 -- 0 212 551 04 34

Kalitemiz

ISO 9001:2008

İrtibat

0 542 551 04 34

Çalışma Saatlerimiz

08.00-23.00 Saatleri Arası

Ataköy Stor Perde Yıkama

Ataköy Stor Perde Yıkama

Ataköy ilçemiz İstanbul’un en güzel ilçelerinden biridir. Ataköy stor perde yıkama konusunda da sektörel açıdan çok gelişmiş bur ilçedir. Ataköy stor perde yıkama firmaları bu konuda Ataköy’ün gelişmişlik düzeyine indiği için Ataköy genelinde yeni stor perde yıkama firmaları açılmaktadır. Buna bir taş bularak da biz adım atmış bulunmaktayız. Stor perde yıkama hizmetine Ataköy halkımıza daha kaliteli ve güvenilir bir şekilde ulaştırmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Bu konuda bize destek olan Ataköy halkına çok teşekkür ederiz. Stor perde yıkama firmamızı Ataköy’de kurduğumuzdan bugüne cidden desteğini esirgemeyen Ataköylü halkımız bizle tanışmış olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Çünkü yıllardan beri stor perde yıkama konusunda yeterli bir destek alamamış hep perdeler ne doğru dürüst yıkatamamışlar. Bunun verdiği huzursuzluklar sonunda biterek kendilerine güvenli bir perde yıkama firması bulmuş bulunmaktadırlar. Bizde bu yüzden çok mutluyuz. Sizin de stor perdelerinizi en güzel şekilde yıkayabiliriz.

Ataköy stor perde yıkama fiyatları yine size uygun olarak bulunmaktadır. Özellikle stor perde yıkamak konusunda bizimle iletişime geçerseniz sizde bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Sadece sütunu perde yıkama değil, diğer perdelerinizle yıkayabiliriz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden size sonsunuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ataköy stor perde yıkama firmaları kendilerine yıkama için gelen perdeleri önce toz ve tüylerden arındırırlar. Bunun nedeni ise yıkama sırasında toz ve tüylerin perdeler üzerinde yapışarak çıkması zor bir leke haline gelmesini önlemek. Toz ve tüylerden arındırılan stor perde veya zebra perdeler, stor perde yıkama makinalarına alınır ve ilk yıkama aşaması başlamış olur. Daha sonra ikinci stor perde yıkama aşamasına geçilir. Bu aşamada da perdeleriniz yine deterjan ve yumuşatıcı katılarak hazırlanan özel havuzlarda tekrar yıkanır ve yıkama aşaması bitmiş olur. Son aşamada da yıkanan perdeler bekleme salonlarına alınarak yıkama sonrası üzerlerinde birken suların tamamen çekilmesi beklenir. Son olaraktan yıkanan perdeler özel hazırlanmış kurutma odalarına alınarak kurumaya bırakılır. Kurutma odalarımız tamamen kapalı olup hiçbir şekilde dışarıyla teması yoktur. Buradaki amaç yıkanan ve nemli olan stor perdelerin herhangi bir toz, tüy vs. yabancı maddelere maruz kalmamasıdır. Kurutma odalarında tamamen kuruyan perdeler daha sonra tekrar kalite kontrolden geçer ve paketlenerek yine servislerimiz aracılığı ve uzman personellerimizce evinize gelerek yerine sorunsuz bir şekilde takılır.

İstanbul stor perde yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen Stil Stor Perde Yıkama Kaliteli ve Güvenilir Temizlik Kalitesi ile Size Hizmet Vermektedir

Top SİPARİŞ VER